Дача

Проект ландшафтного дизайну для корпоративного готелю IT -компанії

Команда студії підключилася до проекту на етапі, коли будівництво головної будівлі готелю вже почалося, а значить наші рішення повинні були ідейно та стилістично підтримувати заданий архітекторами напрямок еко-мінімалізму. Робота над проектом також включала в себе авторський нагляд і закупівлю всіх матеріалів.

  • Локація:
    Великие Дмитровичи, Украина
  • Площа:
    10 000 м2
  • Рік:
    2020

Формально ділянка готелю розділена на чотири зони — прибудинкову територію з парковкою та будинком охорони, спорткомплекс, мультифункціональний публічний простір і ангар для зберігання й обслуговування багі, водних мотоциклів та іншої техніки. Однак ми не стали штучно дробити ділянку на окремі території, а створили єдиний простір, де одна зона плавно і непомітно перетікає в іншу.

Це заміський готель в мальовничому місці, а тому нашою метою було не відбудуватися від природи, а максимально впустити її на ділянку, щоб жодна з конструкцій не здавалася чужорідною або домінувала на тлі зелених насаджень. Так, наприклад, зону відпочинку на задньому дворі ми фактично втопили в газон, а зал для занять йогою оточили невагомим і майже непомітним склінням.

Команда:
Головний архітектор
Менеджер проектів
Архітектор
Дизайнер інтер'єру
Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home