В гармонії з природою. Ariel Village.

Закритий елітний комплекс преміум класу, розташований на березі озера, в безпосередній близькості до лісу, з цілодобово охороняється.

Всі будинки Ariel витримані в єдиному архітектурному стилі і колірній гамі. Стримані форми, натуральні кольори, розсувні панорамні вікна в підлогу і великі тераси занурюють котеджі в навколишній ландшафт і відкривають їх природі.

  • Локація:
    Ходосівка, Київська область, Україна
  • Площа:
    2 га (будинки площею 248.50 / 442.30 м2)
  • Рік:
    2021

У якій би частині будинку ви не знаходилися, ви ніколи не будете відчувати себе замкнутими в чотирьох стінах. Замість цього - затишок, народжений з відчуття повної свободи. Клубний селище Ariel - реалізований проект, який знаходиться за півгодини їзди від центру Києва по Дніпровському шосе.

Це рекреаційна зона, надійно захищена від шуму дороги лісосмугою і звукопоглинальними екранами. Поруч із селищем знаходиться сучасний торговий центр, кілька клінік, шкіл і дитячих садків, а також парк Феофанія.

Опис комплексу
Закритий елітний комплекс преміум класу, розташований на березі озера, в безпосередній близькості до лісу, з цілодобово охороняється.
Типовий проект будинку площею 248 м2
Кожен будинок має власну приватну територію площею від 10 до 15 соток. На вашій ділянці ви зможете насолоджуватися приємним ландшафтом, затишними літніми терасами з передбаченої зоною для мангала. В наявності 2 паркувальних місця під дахом.
На території комплексу площею 2 га розміщені:
- 6 будинків площею 442.30 м2 кожен
- 8 будинків площею 248.50 м2 кожен
- рекреаційний комплекс площею 815.50 м2
- дитячі майданчики
- прогулянкова алея
- адміністративне приміщення для технічних працівників комплексу (садівники, клінінг, охорона)
Типовий проект будинку площею 442 м2
Кожен будинок має власну приватну територію площею від 10 до 15 соток. На вашій ділянці ви зможете насолоджуватися приголомшливим видом на озеро з особистим виходом до води. Затишні літні тераси оснащені зоною для мангала. Передбачені 3 паркувальних місця під дахом.
Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home