Quattr design

Quattrdesign — студія інтер’єрного дизайну та архітектури. Працюємо з Київа на весь світ. Створюємо зрозумілі й комфортні простори, які не можна віднести до певного стилю чи епохи, але легко назвати своїми.

Наша студія займається розробкою інтер'єрів приватних резиденцій та комерційних просторів, а також проектує будівлі й комплексні об'єкти різної складності — від офісних центрів до парків та аеропортів.

Наша
філософія

Ми переконані, що головне завдання хорошого дизайну — встановлювати зв’язки між людьми та місцями, допомагати їм існувати в гармонії та доповнювати один одного. Тому ми завжди приділяємо функціональності не менше уваги, ніж естетиці.

В основі нашої роботи — пошук ідеального балансу між обмеженнями та можливостями, які існують в будь-якому проекті. Ми прихильники усвідомлених дизайнерських рішень, з яких складається неусвідомлене відчуття цілісності та простоти всього дизайну.

Ми завжди рухаємося від людини до дизайну, а не навпаки. Продумуємо сценарії використання об’єктів, враховуємо стиль життя, смак і характер наших клієнтів, і тільки потім доповнюємо їх власним досвідом і знанням. Саме тому у придуманих нами просторах хочеться жити, працювати і просто знаходитися — вони створені для людей.

01
Правило 5%

Гарантуємо, що фінальний кошторис ремонту або будівництва не буде відрізнятися більш ніж на 5% від того, що закладено в дизайн-проект. Нашим клієнтам не доводиться в результаті дешевити або йти на компроміси, так як ми знаємо точну вартість всіх складових проекту ще на старті.

03
Комплексна пропозиція

Ми займаємося дизайном і архітектурою, а наші партнери з

і беруть на себе ремонт і будівництво, а також весь набір ріелторських послуг. Знайти і купити квартиру, розробити дизайн інтер'єру і зробити в ній ремонт? Купити ділянку і побудувати на ній будинок за нашим проектом? Тепер це все можна зробити в один дотик.

02
Мультидисциплінарні команди

Над кожним завданням працює виділена команда, здатна не тільки придумати і візуалізувати проект, а й підготувати всю технічну документацію і кошторис, необхідні для його реалізації.

Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home Home